Save Protest stop oil and gas.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Save Protest stop oil and gas. » Тестовый форум » Learn English and Russian with Nature Protection

Learn English and Russian with Nature Protection

Сообщений 61 страница 66 из 66

61

Good evening relatives and good mood to you! Happy New Year! I really want the fulfillment of good and sincere wishes Happy New Year! I wish you a lot of joy, warmth, happiness for many years, so that adversity will bypass you. All the best, good news, happy events, and also good health, vitality, more good news and happy events, so that everything is fine. New Year is a hope for the best, a lot of good changes, Peace, good and a sea of ​​positive.

0

62

Добрый вечер родным и хорошего Вам настроения! С новым годом! Я очень хочу исполнения добрых и искренних пожеланий с Новым годом! Я желаю вам много радости, тепла, счастья на долгие годы, чтобы несчастья обошли вас. Всего наилучшего, хороших новостей, радостных событий, а также крепкого здоровья, бодрости, хороших новостей и радостных событий, чтобы все было хорошо. Новый год - это надежда на лучшее, много хороших перемен, Мир, добро и море позитива.

0

63

Save Nature, as the global destruction of Nature is becoming an increasingly serious problem for the whole world.

0

64

Спасите Природу, поскольку глобальное разрушение Природы становится все более серьезной проблемой для всего мира.

0

65

Sleep peacefully, dear, You left well and withиdignity leaving a lot of good things about yourself! I won’t break your peace, a tear. You live my heart forever, I always remember your look and voice and try to live to your age: Kirk Douglas.

0

66

Спи спокойно, дорогой, Ты ушел хорошо и с достоинством оставив много хорошего в себе! Я не нарушу твой мир, слеза. Ты живешь моим сердцем навсегда, я всегда помню твой взгляд и голос и стараюсь дожить до твоего возраста:  Kirk Douglas.

0

Вы здесь » Save Protest stop oil and gas. » Тестовый форум » Learn English and Russian with Nature Protection